Evlenmek İsteyen Kadınlar Bunları Denemeli

69058766_MBWWhite_Wedding_04

 

Evlilik yapmak isteyen kadınlar aşağıdaki önerilere kulak vererek; başarılı sonuçlar elde edebilirler.

Huysuz olmayın!

Huysuzların dikkatine! Evlenememenizin en büyük etkeninin huysuzluk olduğunu biliyor musunuz? Hiçbir şeyden memnun olmamanız ya da her şeye bir kulp takmanız sizi partnerinizden uzaklaştırır.

Susmayın!

‘Ben bilmem, sen bilirsin’ kelimesini artık lügatınızdan silin. Her zaman susmayın. Her şeyi ona bırakmayın. Tabii ki çok konuşun demiyoruz, fakat susmanız sizi her zaman bekar kalmaya sürükler.

Acımasız olmayın!

Kendinizi acındırmayın, ama acımasız da olmayın. Her dakika sizin için para harcayan bir erkek tabii ki çok cazip, fakat onun cebini de düşünmelisiniz.

Çapkın olmayın!

Onun gözlerine bakmaktansa etrafı kolaçan etmeniz sizce hoş bir şey mi? O halde artık bu davranışınızı bırakıyorsunuz değil mi?

Kötü iç çamaşırları giymeyin!

Onu etkilemek istiyorsunuz fakat o giydiğiniz iç çamaşırının hali ne? Aynaya baktığınızda kendinizi beğenmiyorsanız iç çamaşırı dolabınıza tekrar bakmalısınız!

Televizyon mu, o mu?

Evinize geldi, televizyonda en yakışıklı aktörün dizisi var. ‘İnanmıyorum hemen bunu izlemeliyim, sen de izle hadi’ kelimesi inanın bizce çok itici!

Suratınızın hali ne?

‘Aşkım suratın sirke satıyor’ kelimesini duymak mı istiyorsunuz? Bizce hiç hoş değil, hemen gülümseyin ve onun yanağına bir öpücük kondurun!

Kavga etmeyin, sevin sevilin!

Kavgacı bir sevgiliniz olsun ister misiniz? O da istemez!

Bakımsız bir insan olmayın!

Mis kokulu saçlarınız, dokunulası teniniz ve harika bir makyajınız. Sizce sizinle hangi erkek evlenmek istemez?

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

FaceBook ta paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Hosting