Mutlaka Görülmesi Gereken Plajlar

1

1

Meksika açıklarında küçük bir ada topluluğu olan Marieta Adaları’nda bulunan bu gizli plaj, görenleri büyülüyor. 1900′lü yıllarda 1.Dünya savaşında Meksika hükümeti’nin atış talimi yaptığı sırada atışların yaratmış olduğu tahribat nedeniyle oluşmuş olan bu plaja ulaşmak için bir tünelden yüzmeniz gerekiyor. Suları tıpkı bir kristal kadar temiz olan bu Plaj Puerto Vallarta Marieta Adaları denilen Meksika’ya yapılan bir bölgede yer alıyor. Gizli plaj olarak adlandırılan bölge, tüm turistlerin ilgi odağı konumunda.

2

İspanya’ya gelen turistler dünyanın en ilginç plajını ziyaret etmeden ülkeden ayrılmıyor. Gulpiyuri plajının özelliği sahilden 100 metre uzakta, bir çayırın ortasında bulunması. İspanya’nın kuzeyindeki Lianes şehrine gelenler dünyanın en ilginç plajıyla karşılaşıyor.

3
Gulpiyuri plajı kyıdan 100 metre içeride bir çayırın ortasında bulunuyor. Denizden karanın iç kısmına doğru yürüyenler yeşilliklerin arasında mavi sularla karşılaşıyor. Milyonlarca yıl boyunca kayaların altından tüneller açan deniz suları çayırın ortasında havuz benzeri bir su birikintisi oluşturmuş.

 

 

4

Gozo Kumsalı – Malta

 

 

 

5

Pembe kum plajı – Bahamalar

6
Pfeiffer Plajı – Kaliforniya & ABD

7

Tallow kumsalı – Avusturalya

8
Siyah plaj – Hawaii

 

 

ingiltere

Lyme Regis – İngiltere

 

 

10
Papakolea plajı – Hawaii

 

 

11
Kaliforniya, ABD
Onedio

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

FaceBook ta paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Hosting